عجب دور و زمونه ای شده!به هر کی که می رسی یا در حال حاضر عاشقه و از این عشقش لذت می بره یا اینکه قبلا عاشق بوده و در عشقش شکست خورده و در حال حاضر از عشق متنفر است!
از عشق به همکلاسی بگیر تا همدانشکده ای و یا بیرون دانشگاه!می گیم فلانی چه خبر؟ می گه برو بابا اعصابم خورده می گیم چرا؟می گه با عقشولیم دعوام شده یا اینکه نه شنیدم یا اینکه تریپمون به هم خورده واسهء همیشه!یا اینکه به یکی می گیم برامون یه آواز بخون حال کنیم همش از عشق و عاشقی و شکست و بیوفایی و درد هجران و خیانت وخیالی نیست و این حرفا می خونه!
می ریم پای اینترنت میل چک کنیم.اکثر میلها تو همین مایه هاست.مثلا عشق چیست؟عاشق کیست؟فرد مورد علاقه ات باید این خصوصیات را داشته باشد یا تفاوت زن و مرد در عشق!می ری چت روم می بینی انواع و اقسام روم هست از رومهای غیر اخلاقی و روم خودمون (دکتر ها)گذشته همش در مورد عشقه با عناوینی مثل بیایید از عشق بگوييم(let's talk about love)((سلين ديون))یا عاشقها بیان تو و از این حرفها.
خلاصه همه عاشقند ما هم برای اینکه از قافله عقب نمونیم تصمیم گرفتیم عاشق بشیم خیلی فکر کردم تا آخرش فهمیدم عاشق کی هستم!حالا هم می خواهم با افتخار به این موضوع اعتراف کنم!نرین جایی جار بزنین ها همین جا دفنش کنین!باشه؟مرسی
اماچون الان می خوام برم و وقت ندارم تا همین جا رو داشته باشین تا بعدا بگم(در حقیقت بمونین تو خماری فعلا)
خداحافظ!!