سلام بچه ها حالتون چطوره؟مطالب امروزم يه کم قاراشميش و به هم ريخته هست.خودتون بينشون يه ارتباطی پيدا کنين!

۱:آلبوم جديد متاليکا رو گوش کردم.من خودم متال بازم ولی به خدا اين دفعه ديگه خداييش شورش رو درآورده.خيلی خفن بوده.نتونستم تحمل کنم....اون هم من که هميشه با آهنگهای متاليکا درس می خوندم!!!

۲:آشپزی هم کار سختيه ها!!امروز اومدم برنج درست کنم...اوا خاک به سرم شد....برنج رو نشسته پختم

۳:اين دوره از کلاسهای ارتباط موثر هم با تمام خوبيهاش تمام شد....هر وقت هر دوره از اين کلاس تمام می شه دلم می گيره تا دور بعدی شروع بشه...امروز ۳ تا آينه جديد هم ياد گرفتيم..که يه دونه اش رو من گفتم...بابا ارتباط موثر!

۴:امروز اين جمله توسط خودم در کلاس مطرح شد:کم رنگ ترين يادداشت ها از قوی ترين حافظه ها پر رنگ تر است.

۵:در راستای انرژی مثبت دادن به خودمون =امروز جمله ای رو تو جزوه اخلاق پزشکی مون خوندم که تقديم می کنم به همه همکاران عزيزم در کل جهان:....پزشکی بالاتر و مقدس تر از ساير حرفه هاست!

۶:راستی می دونستين که اسکيزوفرنی نوعی سرطان مغز است؟

۷:چند جمله از کتاب تورات:

-همه مردم در جستجوی عشق و زندگی هستند؛و به کمی کمتر از آنچه آرزو دارند می رسند؛همه چنان گمان دارند که به هيچ چيز دست نيافته اند.

-احمق تمامی خشم خود را ظاهر می سازد؛اما مرد حکيم بتاخير آن را فرو می نشاند.

-مرد احمق نيز چون خاموش باشد؛او را حکيم می شمارند.

-عقل برای مصاحبش چشمه حيات است؛اما تاديب احمقان حماقت است.خوشا به حال کسی که حکمت را پيدا کند و شخصی که فطانت را تحصيل نمايد؛زيرا که تجارت آن از تجارت نقره؛و محصولش از طلای خالص؛نيکو تر است.از لعلها گرانبهاتر است و جميع نفايس تو با آن برابری نتواند کرد.به دست راست وی طول ايام است و به دست چپش دولت و جلال.طريقهای وی طريق شادمانی است و همه راههای وی سلامتی.

۸:ادامه داستان رو قول ميدم به محض تمام شدن نوشتنش می آرمش اينجا.هنوز مونده ام که چه جوری تمامش کنم..خدا کنه قبل از رفتنم بتونم تمامش کنم....نمی دونم اون اعتراف به عشقمو که ۲ ماه پيش نوشتمش رو خوندين و يادتونه يا نه؟اگه يادتون باشه آخرش گذاشتمتون تو خماری يعنی نتونستم که به شما بگم که عاشق کی هستم ولی اين دفعه ديگه زده ام به سيم آخر.می خوام واقعا اعتراف کنم.پس منتظر اعتراف من باشين....

تا فردا

همتون رو دوست دارم