نم‌نم دو ساله شد!

بغض پاييزی ابرم٬بغض يک غروب غمناک٬شاهد شکستن من٬قطره بارون رو خاک٬قطره بارونی که نم‌نم روی خاک شوره زار شده قلب من ريخته می‌شه٬ نم‌نم اشکهای من٬از غم هر چه ابر دنياست٬اومده ام تا با نم‌نم اشکهام٬تنهاييمو٬غربت غروبهام رو با تو قسمت کنم٬بيا تا با هم اين نم‌نم اشک از غم رو به سيلی از اشک شادی تبديل کنيم.

يک سال ديگه هم گذشت و اين بچه کوچولوی من دو ساله شد....۲ سال!...وای که چقدر زود گذشت....
سال دوم احساس می‌کنم مطالب قوی‌تری رو نوشتم و دوستان بيشتری هم به من لطف داشتند که هميشه لطفشان بيشتر از حد نوشته‌هايم بود چرا که خودم هم می‌دانم که اطلاعی از نويسندگی و اصول آن ندارم و فقط چيزهايی که به ذهنم می‌رسد را به روی کاغذ می‌آورم.
در اين يک سال به جز روزهايی که تهران نبودم٬هر روز آپديت کردم هر چند که کار بسيار سختی بود اما خوشحالم که به قولی که پارسال همين موقع داده بودم عمل کردم اما در آينده وقت کمتری خواهم داشت و متاسفانه از اين نظم هر روزه خارج خواهم شد...وبلاگ‌نويسی و وبلاگ‌خوانی برايم تبديل به يک وظيفه شده در نتيجه صاحب دوستان زيادی شده‌ام٬مسلما من همه وبلاگها را نمی‌خوانم ولی از بين اونهايی که می‌شناسم چند تا رو از همه بيشتر دوست دارم:
۱-استامينوفن۲-لبخند چشم تو ۳- در جستجوی عشق و صداقت ۴-يادداشتهای خودمانی ۵-فارغ التحصيل
اميدوارم نم‌نم هم جزو ۵ وبلاگ برتر شما عزيزان باشد.
همواره از تکرار متنفر بودم...عاشق ابتکار هستم...دلم می‌خواست که جوری بنويسم و از چيزی بنويسم که تا حالا کسی ننوشته...الآن خوشحالم که به سبکی رسيده‌ام که متعلق به خودم است....سبکی که خودم اسمش را گذاشته‌ام شلاق خلاصه....خودم هم می‌دونم که نم نم يک وبلاگ کامل نيست و جای بسياری از مطالب در آن خالی است....در نم‌نم خبری از وقايع روزانه جامعه و يا زندگی خصوصی‌ام و حال و هوای خودم نيست...اين٬کاملا عمدی است و من در وبلاگهای ديگرم به اين مسائل می‌پردازم٬چرا که به نظرم نم‌نم جای پرداختن به اين مسائل نبود...
خب٬يک سال ديگر هم براتون نوشتم٬دلم می‌خواد نظرتون رو در مورد پدر و نم‌نم بدونم!

/ 38 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
goldoone

ای بابا کجا موندين پس؟

axemah

سلام ... تولد اين کوچولوی دو سالرو منم تبريک می گم اميدارم سال آينده من هم جزو دوستان خوبت قرار بگيرم ... پايدار باشی

zendOOOOOOOOOOOOOOOni

سلاممممممممممممممممم هنوز نيومدی..خيلی بهت خوش می گذره انگاری....اينشالاه که همينطور باشه ..منتظرتيم..بابای

فرزاد(در جستجوی عشق و صداقت)

ُسلام. واقعا خوشحالم که این همه لطف به ما داشتی. واقعا وبلاگ من در این حدود نیست که نوشتی؛ مخصوصا این که فرصت نمی کنم به دوستایی که برام کامنت میذارن سر بزنم و احساس می کنم این یه جور بی ادبیه. در هر صورت ممنون به خاطر این همه لطفت. راست گفتی. من فقط پنج تا وبلاگ لینک کردم که وبلاگ شما یکی از اوناست.

عقيق

سلام ،کجايی؟ نکنه زدی به کوه کمر...رفتی از دماوند بالا و از اونجا هوس پرواز به سرت زد....راستی هوس پرواز هوس قشنگيه!

Mohammad

با سلام. وبلاگ برای همه ما حکم همون قطره بارون و نم نمی رو داره که تو تنهاييامون و غربتمون، فارغ از همه محدوديتها و نگرانيها، فکر و روح و دل غمزدمون رو کمی باهاش شستشو ميديم .../... وبلاگ نویسی زبان خاصی نداره، چون یک دل نوشته ست. در حقیقت وبلاگ نشون دهنده همون ارتعاشات فکر و روح ماست .../... تولد بچه کوچيک و شيطون و زيرکتون هم مبارک باشه. شما هم پدر خوبی بودید برای اون و هم دوست خوبی برای ما. .../... راستی، آقا ببخشيد ما دست خالی اومديم تولد.

Virus

تولد وبلاگت مبارک ...........

Virus

دلم گرفته است / دلم گرفته است / به ایوان می روم و انگشتانم را / بر پوست کشیده ی شب می کشم / چراغ های رابطه تاریکند / چراغ های رابطه تاریکند / کسی مرا به آفتاب / معرفی نخواهد کرد / کسی مرا به مهمانی گنجشک ها نخواهد برد / پرواز را به خاطر بسپار / پرنده مردنی است . == فروغ

elaheye mehr

سلام شما قصد آپديت نداريد هر روز دارم ميام اما خبری نيست منتظرم

::. قاصــــــدک .::

سلام .... تولد دو سالگی وبلاگت رو تبريک ميگم ... من آپديت کردم ... حتما بهم سر بزن خوشحالم ميکنی