حرف ۳۱۴

معروفه که می‌گن هر کسی رو می‌خواهی بشناسی٬دوستانش رو ببين و بشناس...نگاهی به کشورهای دوست و برادر ايران بياندازيد...

13.gif  !so,plz judge it yourself

/ 20 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نگارنده

یکی از دوستام همیشه اینو می گه يعنی بهش کاملا اعتقاد داره فکر کنم تا ۹۰٪درسته!

گل بهار

من قبول ندارم............چرا هم نميدونم!

آتوسا

منطق قشنگي به كار بردي . گرچيران دوبي هم نيستها . يكجاهايي دارد در باتلاق دست و پا ميزند . نه فرو ميرود . نه بالا ميايد . بدجوري ركودش خسته ميكند آدم را ...

مریم

سلام به پدر عزيز..خيلی منطق جالبی هست اما در اينجا زياد درست نيست ..چون در اينجا خود من از همه گروه دوست دارم ..منظورم در ليست دوستان در وبلاگمون ...اما در دنيای حقيقی درسته..حق با شماست...شاد و پيروز باشيد.

علی مقیمی

سلام! خيلی جالب بود! راست ميگی! آخه بدبختی ما اينه که حتي اين به اصطلاح دوست و برادرها هم ما رو قبول ندارن به برادری و خودشون رو بهتر میدونن! ديگه خودت حسابشو بکن! خوش و خرم باشی!

غزال

ميگن دوست و دشمنش رو بشناس...و حالا که فکر می کنم با خودم می گم وای به حال ما!!!

Mohammad

اين از مظلومی ماست که کسی تحويلمون نميگيره. دشمنی ميکنند با ما. دست استکبار جهانی نميذاره ... وگرنه ما خيلی بيشتر از اينها کشته مرده بايد داشته باشيم. قدرمون رو نميدونه کسی... عيب نداره بعداً خودشون ميفهمند که چه دوستی رو از دست دادند.

Mohammad

پدر ، حرفهای من از روی کنايه بود. و نه تعريف الکي از خودمون. اين ما هستيم که مشکل داريم و بلد شديم همش رو ميندازيم گردن دشمن. که خدا رو شکر اينقدر دشمنهامون زياده که هر چی هم مشکل داشته باشيم بالاخره يکی رو پيدا ميکنيم که بندازيم گردنش.

armin

باز هم میگم که ما خیلی تعصب داریم و بد می بینیم. دوستان ما افتضاهند. و قبول دارم که اگر لیاقت داشتیم دوستانمان اینان نبودند.نگو که لیاقت داریم.با همین ترکیب هزار تا جمله می تونی بسازی: اگه لیاقت داشتیم الان .............................. نبود . خداییش بد می گم؟

armin

من قبول نمی کنم که افتضاه غلط است و افتضاح درست. تعصب هم ندارم.همینه که هست................