تنهايی!

تنهایی شاید یه راهه راهیه تا بینهایت
تنهام!.. خیلی تنها..احساسی که همیشه با منه و ترکم نمی کنه.یک احساس درونی.تنهایی از درون.. که آزاردهنده است.دور و برم همیشه شلوغ و پر سر و صداست.کم پیش میاد که از لحاظ فیزیکی تنها باشم ولی از لحاظ روحی...تنهام!
می دونم این تنهایی درد خیلی هاست.پای درد دل هر کی که بشینی این جمله رو معمولا می شنوی:((خیلی احساس تنهایی می کنم.))باید پرسید:واقعا چرا؟کی می تونه جواب بده؟...چرا ..تنهام!
آدمای زیادی تو زندگیم هستن.شاید بیشتر از خیلی ها.ولی اندک شمارند کسانی که باهاشون.. درونمو..تنهاییمو..دردمو...قسمت کنم..یه چیزایی هم هست که نمی تونم با هیچ کی قسمت کنم.چرا؟...تنهام!
با این حال خدا رو شکر می کنم که روحیه ای واقعا استثنایی به من داده به همراه دوستانی خوب که البته با زحمت زیاد بدستشون آوردم و از همشون هم متشکرم10.gif
ولی..تنهام!17.gif

/ 3 نظر / 7 بازدید
Mehrnoosh

تنهائئ درد کدوم ادم به درد بخوری نئسث؟ tamame adamhayi ke sareshon be taneshom miarze be noee daroneshon tanhan ama gahi in tanhayi miarze be in ke harfato begi o digaran bejaye sabok kardanet azat soestefade konan az harfat o darde delet choon sarmayehaye har deli harfhayi ast ke baraye nagoftan darad ama:tدلا خو کن به تنهائئ که از تنها بلا خيزد شب خوش

Panda

بهتين دوست اونه که وقتی در کنارت نيست تو احساس کنی که الان پيشته و چقدر به هم نزديک هستين!!!

من مریمم

همه تو این دنیا تنهان.....به قول سهراب: وسیع باش و تنها و سربه زیر و سخت !