حرف ۷۱

گفت:يا شيخ نظرت در مورد سينما چيست؟

پدر پاسخ داد:حرام است؛اند حرام است09.gif....چرا که موجب شده مردم ديگر به تعزيه خوانی ها نروند و بر غربت فرزندان پيامبر نگريند!12.gif

/ 12 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الیاس

خوشم مياد تو اين مايه ها نيستی بگی کم آوردم...تازه ميگی من قالب خالی کردم!!!!!!!! موضع من از اول تا همين الان و بعدا هم هميشسه يکی بوده نه تند رفتم نه کوتاه ميام تا جايی که اشتباهم ثابت شه....شما يه دفعه به آدم توهين می کنی يه دفعه ميگی آخرش اينه که بوس و بای !!!!!!

الیاس

در مورد بحث هم بايد بگم من آمادگی بحث را دارم اما بحث شرايطی داره که در اين مورد مهيا نيست. مثلا خود شما .......بر فرض حرف من در مورد دمکراسی از بيخ چرت بوده(که نبوده) درست بود اون جوری بيايی بگی که تو که نفهميدی حرف نزن!!!من فلانم و بهمان ميکنم؟!! پاتا بکش بيرون؟!! يا مثلا من در دفاعيه اوليم چند خط در مورد وبلاگت و نقايصت نوشتم که شما تو چندين پاراگراف بخوای منو و وبلاگم را تحقير کنی!!!شما به اين ميگی بحث؟؟؟؟؟؟؟؟؟ يا غوغا سالاری و نه نه من غريبم بازی؟

الیاس

در مورد اون وبلاگه هم فکر کنم گرفتم چی ميگی؟ به هر حال ممکنه اشتباه از من بوده

tara

عبور بايد کرد ... و ما مسافريم ... پس چرا رد پاهامان را از اشکی مرطوب سازيم... خوشحالم اين رنجش ميان شما سرانجام با لبخند به اتمام رسيد( اميدوارم:))... در اين سفر هيچ نمی دانيم به کجا خواهيم رفت ... شايد همين گذشت امروز فردا قايقی شود در دريای دلتنگی های جاده و فرصتی برای بودن با کسی که زمانی اينچنين از او رنجيده ای...

Heaven Searcher

سلام.. اولا بابت ۲ روز کشيک خسته نباشی... بعد اينکه شما ۱۰۰٪ درست می گی با نظرت در مورد موضوع آخر وبلاگم کاملا موافقم چه معنی داره که آدم يعد از دادن تعهد زندگی با ديدن هر فرد ديگری دلش بلزره .... راستی جدا سينما تنها عامل هست ؟؟

غزل

اوا پدر جون از شما بعيد چرا از پيشرفت علم جلوگيری می کنی؟ الان همه زندگی ما تعزيس ديگه

barzakh

وبلاگ قشنگی داری.

barzakh

موفق باشی.به ما هم يه سری بزن.

hananeh

سلام ...برای خواندن يک مطلب کاملا خصوصی به وبلاگم بيا به کسی هم حرفی نزن!!!!!!!!!!