آبی و قرمز!

از کسانی که از مقوله فوتبال چیزی سر در نمی آورند عاجزانه تقاضا می شود این مطلب را نخوانند چون در این مقاله به فوتبال از دیدگاه کاملا حرفه ای پرداخته ام(یعنی اینکه این مطلب رو بخونید04.gif)
خب به سلامتی و میمنت دیروز بازی بزرگ!!!فوتبال کشورمون بین دو تیم پر ستاره و ابر قدرت و پر طرفدار پایتخت در ورزشگاه تازه تعمیر شده آزادی بر گزار شد.واقعا عجب بازی بود.من که لذت بردم.یک بازی سراسر تهاجمی.. سریع.. زیبا و پر از تاکتیک و برنامه!!!کل ملت رو 90 دقیقه پای تلویزیون میخکوب کرده بود.واقعا عجب خری هستیم ما که در طول سال می شینیم بازیهای اروپا رو می بینیم.
دیروز فهمیدم با وجود این 22 بازیکنی که دیروز تو میدون بودند زیدان ..ندود .. دل پیرو .. فیگو .. بکام .. الیور کان .. رونالدو.. بالاک و .... ستاره های کاغذی بیش نیستند و باید برن غاز بچرونند.هممچنین دیروز 2 تا سر مربی بودند ... خدا !!!مطلع از علم روز که بیش از 2000 تا تاکتیک روز رو تو آستین داشتند و هر کدوم رو هر 30 ثانیه رو می کردند.واقعا کاپلو و فرگوسن و لیپی و هیتزفیلد و وانژه و... باید جل و پلاسشون رو جمع کنند برند و جاشونو به این 2 تا بدهند...چرا که یکی خان آبیه و اون یکی سلطان قرمز.
خلاصه واقعا بازی آموزنده ای بود.به اونایی که می خوان فوتبالیست یا مربی بشن توصیه می کنم حتما فیلم بازی دیروز رو گیر بیارند و با دقت نگاه کنند ..چرا که هر لحظه از بازی یک نکته آموزشی داشت.گزارشگر هم توپ بود(عادل جون" بشو بشو تو رو نخوام)بی طرف...هوشیار... در متن بازی و بسیار خوش صحبت و شیرین.واقعا بینندگان(عزیز)لذت بردند از گزارش بی نقص ایشان......
(حالا تیمت باخت چرا مسخره می کنی و گریه ات در اومده!!!)
------------------------------------------------------------------------------------
واقعا باید به حال فوتبال این مرز و بوم گریه کرد.وقتی دو قطب فوتبال ما نمی تونند تو بازیشون 4 تا پاس سالم رو رد و بدل کنند وقتی برنامه ای برای بازی ندارند و با سیستم علی اصغری وارد میدون می شن{به قول پروین:بعد از اینکه کباب رو زدیم تو رگ.. می ریم تو میدون و یا علی دیگه.. خودتون می دونین چیکار کنین ... وگرنه....}از این بهتر نمی شه انتظار داشت...
دیگه حالم از این 2 تا تیم بهم خورده.غلط کنم دیگه بازیهای داخلی رو ببینم15.gif
فعلا!23.gif

/ 2 نظر / 4 بازدید
Panda

اينا رو ول کن فقط Juventus رو بچسب!!!

کهکشان

دلم واسه احمد رضا عابد زاده تنگ شد[نیشخند]