طنز

طنز مطلبی نيست که شما را به قاه قاه بياندازد؛آنقدر که شکمتان از خنده زياد به درد آيد و به چشمهايتان اشک؛و فقط با آن بخنديد و بدون فکر از کنارش بگذريد و به حافظه نسپريد؛طنز مطلبی است که پر از معنی و حرف باشد؛پر از ايما و اشاره و يا حتی طعنه باشد؛مطلبی که وادارتان کند لحظه ای درنگ کنيد و بيانديشيد؛گاهی ممکن است به قدری تلخ باشد که اشک به چشمهايتان بياورد اما لبخند را از لبهايتان دور نمی کند؛طنز مطلبی است که از زاويه ديدی ديگر به آن نگريسته شده باشد؛همراه با تعمق و تفکر کافی؛حواسمان باشد فاصله بين طنز و هزل و هجو و کمدی و جوک به اندازه باريکی يک مو است؛مبادا اين باريکی ما را به اشتباه بياندازد؛باز هم تکرار می کنم طنز مطلبی نيست که شما را به قاه قاه بياندازد!

/ 17 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سرگین

خدا بد ندهد. ديگر سر نمی زني به ما.##سرگین##

فرزاد

وبلاگ قشنگت رو ديدم. خيلی لذت بردم. هيچ ميدونی يه عکس به اندازه ده صفحه متن ميتونه به مخاطبش مطلب برسونه و چقدر گذاشتن عکس توی پرشين بلاگ سخته و ما اين مشکل رو برای شما حلش کرديم اگه ميخوای توی وبلاگت عکس بذاری کافيه رو آدرس سايت کليک کنی. (http://www.embrpo.com/mail/picture.asp)

سوسن

بابايی جونم سلا م ببخش باباجونم دير به دير بهت سر می زنم بابايی ممنونم که غلطمو گفتی درست کردم بابايی

shabedeltangi

به قول خودت ... اين نيز بگذرد ....

shabedeltangi

نميدونم ... چرا آدما ميترسن بگن حالشون بده ... انگار اعتماد ديگه خبر مبری نيست ...

Nima ( زاگرس نت )

سلام .. وبلاگتون روز به روز جالب تر وجذاب تر می شود .. راستی من تازه آپ دیت کردم .. حتما سری بزنید .. خوشحال میشیم پذیرای قدوم سبز شما دوست گرامی باشم .. شاد و سرافراز باشید ...

فرهنگ

سلام . اين چد وفت حيلی بهم ريخته شدم . به خاطر همون جريان هک و .... ممنون به خاطر اون نصيحت . من قبلا همين کار رو کردم . اما اين يارو قبلش هم بلاگ دوستم رو هک کرده بود .

Dr.A.S... Leo

درود! حالا که بعد از دوروزتونستم اين پنجره رو باز کنم يادم رفت چی ميخواستم بگم!! آپديت کردم: ميهمانان جنجالی! سر بزن!

noosha

maloom nakardike taklifeto ba khodet!!!?????vali dar morede hale bhali adam bayad potansiele!!!!!!!!har chiziro tahamol kardan dashte bashe,,,,toam ke badtar az man inkare i !! to dige chera???

Sara

موافقم... اميدوارم حال پريشانت به زودی جمع و جور بشه....