نوستالژيا+حرف ۱۵۳

حرف ۱۵۳:عمر‌هيچ‌انسانی‌بقدری‌نيست‌که‌بتواند‌تمام‌آرزوهايش‌را برآورده‌ببيند!
و اما نوستالژيای من....از اين به بعد هر هفته يکی از مطالب قديميم رو تحت عنوان نوستالژيا خواهم نوشت....من هر مطلبی رو تو حال و هوای خاصی نوشتم...نوشتن دوباره‌اش برام ياد آور اون حال و هوا و کلا نوستالژيای اون موقع هست......ياد همشون بخير01.gif...فعلا!23.gif

/ 11 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهرداد

سلام. منم باهات موافقم.....بشرطی که ياد چيزای از دست رفته تو رو از مسير زندگيت خارج نکنه و باعث پسرفتت نشه..............موفق باشی.

Panda

اگه بخواهی به همش ميشه رسيد...!!! (; D:

YAS

سلام... منم موافقم...ولی انشاالله که به آرزوهات برسی...پايدار باشی.

آذرخش

هر جور راحتيد!!!! در مورد حدس و کارآگاه بازی هم تا حالا که درگير امتحان بودم اما فرق زيادی نداشت آخه معمولآ شايعات خيلی سريع پخش ميشن!!! هر چند تا نباشد چيزکی نگويند ....

بی دل ...

بايد پرواز کرد اما بدون بال ... بايد آغاز کرد بدون پايان ... بايد گذر کرد بدون هدف ... بايد عاشق شد بدون عشق و باز هم هزار بايد ديگر ... همه ما آدما محکوميم به زنده ماندن و باز هم بودن و باز هم ماندن ... عشق يعنی چه ؟ ؟ ؟ ! ! ! عاشق کيه ؟ معشوق کيه ؟ عشق يعنی .!.!.! موفق باشيد!!!

کتایون

از آشنايی با وبلاگتان خوشحالم. نوشته های ظريف و طنز آميزيست.

from the heaven

واااااااااااااااااااای بالاخره يه بار من سر موقع و زود و دير نشده و آن تايم و خلاصه هرچی از اين چيزاس رسيدم!! خوب من که قبلانا نخوندم ببينم چی نوشتی حالا منتظرم پس.

Mohammad

خوبه. من هم موافقم. بطور کل مرور گذشته ميتونه تجربه خوبی باشه. يا اينکه يادآور تجارب خوبي باشه.