يک پيشنهاد قسمت آخر!

قرار نيست تمام داستانها پايانی داشته باشند....قرار نيست نويسنده هميشه داستان رو به پايان ببره...گاهی بايد خواننده خودش به ميل خودش پايان داستان رو انتخاب کنه...فقط می‌خواستم يک مساله‌ای رو بشکافم....اين‌قدر دنيا رو با عينک شخصی خودمون نگاه نکنيم....اين‌قدر همه چيز رو صفر و يک٬سياه مطلق و سفيد مطلق نبينيم...اين‌قدر افراد رو با ظاهرشون نشناسيم و زود در موردشون قضاوت نکنيم...به اين باور برسيم که همه انسانند و احساس دارند و می‌توانند عاشق شوند....همه را با يک چوب نرانيم...چه می‌دانی که درون طرف مقابلت چه می‌گذرد و او چه دنيايی دارد؟

تو سپيد دل‌سياهی٬من سياه دل‌سپيدم!13.gif

پايان ۱۳۸۳/۸/۱۰

/ 18 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پدر(نم نم)

من که تو همون قسمت اول گفتم که همکلاسی بودند!!!!....

رُز ســـــــــيــــــــــــــــــــــــــــــــاه

درود .... دوست عزيز يک کار گروهی انجام شده و از شما دعوت ميکنم که در نظر خواهی ما شرکت کنيد و از دوستان خود هم اين تقاضا رو داشته باشين ..در ضمن اگر مقدور باشه تا پايان اين رای گيری به اين مطلب لينک بديد و باعث آگاهی در مورده اين پست بشيد ممنون ميشم ... همه به ايران بيانديشيم.....

shabedeltangi

نه ديگه . قرار شد از سيستم مطلق بودن بيايم بيرون . همه خاکستری شيم . وسطای سياه و سفيد . اين سری داستانات قشنگ بودن پدر . موفق باشی

yaloosh

فکر نکنم به تفاهم برسن...

fariba

سلام دوست من.مدتی نتوانستم بهت سر بزنم اما تموم پيغامهاتو گرفتم از اينکه به موقع خبر دادی ممنون درباره ی بيمار قصه ام در اولين فرصت برات سوالم را ايميل ميکنم.

fariba

آخ يادم رفت بگم! ماجرای جالبی بود من تو دوره ی دانشگاه يه خواستگار داشتم که تحصيلات حوزوی داشت و جالب اينکه می دونست من هنر می خونم و چقدر با او متفاوتم !!!گذشت و گذشت تا اينکه همين چند وقت پيش منو تو اورکات پيدا کرد !حدس بزن الان کجاست و چکار ميکنه؟...کارشناس امور هنری در امريکا!!! من که شاخ در آوردم ..ولي خوب آدما تغيير می کنن چه ميشه کرد...!!!يه کم دير البته ...!!!(:

Elham D

نمی شه قضاوت کرد ولی تفاوتهای آشکار مشکل ايجاد می کنه 100٪.

zendOOOOOOOOOOOOOOOni

حالا خوندم - اتفاقا جديدا مد شد اخر داستانو بيخيال ميشن - ولی حرفاتو قبول دارم - مث هميشه خوب گفتی.

Mohammad

من کدومم؟!؟! سياه دل سپيد يا سپيد دل سياه... خيلی فکر کردم، ولی به نتيجه نرسيم. بايد از بقيه در مورد خودم بپرسم.

Mohammad

خيلی از ما انسانها انقدر تنگ نظريم که نميتونيم به اين وسعت به مسائل و افرد نگاه کنيم ... و اينجاست که تمام مشکلات موجود پيش مياد.