ديوونه!

بابا جان فکر می کنین من هیچ وقت هیچیم نیست؟هیچ وقت مشکلی ندارم؟همیشه شاد و سر حالم و خوش خوشانمه؟فکر می کنین این پسره خوشی زده زیر دلش و کبکش خروس می خونه؟(از نوع قوقولی قوقو09.gif)همیشه می خندم و غمی ندارم؟بابا به خدا من هم آدمم..آدم آهنی که نیستم...من هم دل دارم...من هم حس می کنم...من هم بدی ها رو می بینم... من هم ناراحت می شم...من هم احساس دارم...من هم مسایل ناراحت کننده رو درک می کنم....فقط به روی خودم نمی آرم.نمی خوام ناراحتیم رو نشون بدم...دلم می خواد اگه خودم ناراحتم دیگرون رو بخندونم و حالشون رو بهتر کنم...دلم می خواد شادی رو به دیگرون انتقال بدم نه ناراحتی رو...این بده؟..آیا این کارم اشتباهه؟آیا این باید باعث شه که فکر کنین من هیچ وقت مشکلی ندارم...غمی ندارم...هیچ وقت ناراحت نیستم؟..اتفاقا بر عکس....بزرگان گفته اند:
کسی که می گرید یک درد دارد وکسی که می خندد هزار درد.
اگه اینجوری دوست ندارین؛باشه..اگه دلتون می خواد عوض ایجاد کردن لحظاتی شاد براتون آیه یأس و غم باشم...باشه همینجوری می شم.اون وقت دیگه با یه من عسل هم نمی شه منو خورد(حالا کی می خواد تو رو بخوره؟!!!!03.gif)
خل شده ام.حامد زده به سیم آخر.حامد دیوونه شده.یه دیوونه تمام عیار!خدا به خیر بگذرونه!دیگه حوصله حرف زدن ندارم!15.gif

/ 9 نظر / 4 بازدید
ريحانه

سلام....بايد بگم من به شخصه ادمی هستم که در ۲۴ ساعت،۲۳/۵ ساعت دارم ميخندم ولی.......خوشحال ميشم به ساحل خيال من هم يه سری بزنيد....فعلا خدانگهدار

Panda

آدم بايد سعی کنه هميشه شاد باشه حتی اگر شده فقط در ظاهر!!! اين نظر منه و من خودم هميشه این طور هستم و دوست دارم ديگران رو هم شاد کنم تا غمشون رو فراموش کنن. طوری که خيلی ها من رو به اين خصوصيت می شناسن!!!

امین

ای با اين جمله توپت حال کردم البته از خودت که نبود !! وای توپ بود ...می گم مگه چند تا افتادی تا ۴ مرداد امتحان داری؟؟؟؟!!!!!

امین

بابا دکتر!!!منم مهندسم:D:D:D وای ۱۶ تير تمامم ...ارتباط لينکی هم بذار يه کم بگذره چشم ...غوره نشده کشمش بشيم!!!! يه هفته ای صبر کن

pargol

شما تا حالا رفتين به سرزمين ِ شاد؟ همون جايی که همه کس هر روز شاده و آزاد،..همه لطيفه ميگن و آواز ميخونن ،آوازهای شاد ميخونن ، و همه چيز سرزنده است و پر نشاط؟ توی سرزمين شاد هيچ کس نيست ناشاد،..صدای خنده و شادی فراوون از همه جا مياد..من قبلا رفته ام به سرزمين شاد>> وای چه کسل کننده بود!!!............شعر از عمو شلبی :)

شاه پري خانوم

آخی آخی...نوشته قبليت خوندم ... خب می خوای لوس باشی .. باش ! راستی...HIV از طريق آب هم منتقل می شه... اگه زخمی توی بدنت باشه...راستی شما چی خونديدن مگه ؟!

حامد

اگه يه کم بايين تر رو می خوندی می فهميدی عزيز!بوس!