امتحان!

امروز هم امتحان تئوری جراحی داديم...اوووم حالم گرفته شد...خيلی خونده بودم ولی خوب نشد امتحانم....اما مهم نيست.....سعيم رو کردم....شايد هم خنگم15.gif09.gif03.gif!....خدا نخواست ديگه!(جزوه ما هم با عرض معذرت از تهيه کننده هاش مفت هم نمی ارزيد15.gif!)

هفته پيش هم امتحان بخش رو داديم...اينقدر حال داد وقتی از من امتحان نگرفتند04.gif(اين به اون در!)

ما رو هم تو نمازتون دعا کنين!...چه جمله مسخره ای و چه توقع بيخودی....مگه خودت ما رو سر نماز دعا می کنی؟....ما خودمون رو هم به زور دعا می کنيم چه برسه ديگران....اين هم از اون تعارفهای بيخود ما ايرانی هاست!

دو تا از مستند سازان قهرمان ما هم به ميهن اسلامی برگشتند!...خب چی کار کنيم...ما که تا حالا اسمشون رو هم نشنيده بوديم.....چه فيلمهای مستندی هم ساختند خدا داند.....جديدا زندانی شدن و اسير شدن هم مثل اينکه افتخار شده....چنان با آب و تاب گفتن و نوشتن که انگار شاخ غول رو شکستند....اون وقت زورشون می ياد يه کلمه راجع به اون شيرين عبادی بنويسن ناسلامتی جايزه ای رو برد که حتی خاتمی هم نتونست و پاپ هم نتونست ببره!....و يا چيزی در مورد اون زن خبرنگار ايرانی اصل(زهرا کاظمی) که سرش به يه جسم نوک تيز خورد03.gifو اشتباهی درگذشت و خدا چنين خواست؛بنويسند15.gif.....(در ضمن مگه دعوتنامه واسه اين دو نفر فرستاده بودند؛.....خبرنگاری تو منطقه جنگی اين دردسرها رو هم داره...می خواستند نرن!)...در ضمن از کی تا حالا اينا دلشون واسه خبرنگارها می سوزه..اگه دلشون می سوخت سر خون اون صارمی بدبخت با طالبان معامله نمی کردند(خيلی زود قضيه رو خوابوندن؛حالا چرا بماند!)....دارم خفه می شم از اين دوگانگی ها!

اين بهرام ما هم عجب عاشقی بوده ما نمی دونستيم!10.gif07.gif03.gif

از مطلب اين دفعه آرزو هم خيلی خوشم اومد....خيلی...تحت تاثير قلمش قرار گرفتم...منو برد تو فکر اين مطلبش....عشق يک طرفه!

احتمالا تا يک ماه ديگه سبک نوشتنم تغيير خواهد کرد...اين چند روز سبک جديدی به ذهنم رسيده!تا خدا چی بخواد!

سوال منو هم هيچ کی جواب درستی نداد..اون ۵ ساعت اکانت شد واسه خودم04.gif

من از ارتوپدی نه خوشم می ياد نه چيزی حاليم می شه!17.gif

راستی امروز با محمد صادق جونم افطاری رفتم بيرون اينقدر خوش گذشت07.gifخيلی از خاطرات گذشته رو دوره کرديم؛چه تلخ و چه شيرين؛ای يادش بخير!

راستی ما رو سر نمازتون دعا کنين09.gif03.gif18.gif

به زودی برمی گردم23.gif

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
lili

سلام حامد عزيزم.خيلی خوشحالم کردی خيلی.بازم به من سر بزن.بوس بوس.

parnam

مبارکا باشه فارغ التحصيلی از جراحی هرچند فکر نکنم اين دانشجوی علاقمند چندان خوشحال باشه!!؛)

arezoo

سلام(: بابا چرا هندونه ميذاری زير بغلم؟!؟! من اصلا قلم دارم؟!؟! ممنون در هر صورت..راستی ادامه داستانت کو؟!؟!

Dr. A.S LEO

ميخواستم بخت زنگ بزنم ديدم خسته از امتحانی گفتم باشه بعد!!!

ابوجهل قرشی

ما نخست براهین عقلی وجود خدا را نقد می کنیم هر چند که بسیاری از این ادله قبل از بعثت برادرزاده ما محمد بوجود آمده اند. ما میدانیم وخبر داریم که برادر زاده عزیزمان نسبت به برخی از این براهین بی اطلاع بوده و به یاد داریم که او در آغاز کار خویش جمعی عرب ساده و مستضعف را با وعده بهشت و حور و نهرهای روان شیر و عسل به کیش خویش در آورد و اگر هم گاهی استدلالی کرد آن استدلالها متناسب با اذهان بدوی اعراب بیابانگرد بود. اما بعد از محمد پیروانش برای تحکیم مبانی اعتقادی اسلام، مجبور شدند دست به دامن براهین فلسفی متفکرین یونان شوند و این مساله امروز نیز بین علمای مسلمان فراگیر است. (وبلاگ ابوجهل)

حقیقتمدار

نميدونم...واسه اون دو تا کلی تلوزيون گفت که استقبال...اما شيرين عبادی؟شاد باشی

sara

اه اه ارتوپدی چيه ؟ هيچ به خودت فشار نيار نفهميدی هم نفهميدی !‌آخه اينم شد رشته ؟؟ من که ازش بدم مياد شديداْ !!!!!

nazanin

سلام من نفهميدم چرا نوشتی هر کی پزشکی می خونه تک بعدی ميشه و اگه از ارتوبدی بدت مياد چرا پزشکی رو هنتخاب کردی

mana

سلام آي دكتر!مرسي از اينكه هر دفعه سر مي زني. اما جوابات...الان ما امتحان هاي 7ـ8ـ9 نمرهاي داريم. كه حذفي هستن .شما مگه چه جوري امتحان مي دادين؟ همه آخر ترم؟....بعدش اينكه اين بار از اينترنت دانشگاه استفاده كردم كه 2 نتيجه داشت.. فهميدن مشكل نيومدن نوشته هام تو بلاگ نمي اوم از آي اس پي مزخرف من بود....و اينكه فونت اون نوشته ات در ابعاد غول ديده مي شد وهمه تو هم.براي همين گفتم چشمم كور شد. در ضمن من هميشه نوشته هات رو مي خونم ولي نمي دونم چرا نظر نمدم؟!!!از اين به بعد سعي مي كنم نظر بدم!!!!