حرف ۳۱۳

نوزاد به سختی دنيا آمد...به محض تولد گريست...معترض بود که چرا خلوت و آرامشش را بر هم زده‌ايم و او را وارد اين دنيای سخت کرده‌ايم...او از همان اول می‌دانست که چه راه سختی در پيش دارد...نوزاد همچنان می‌گريست!

/ 20 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Virus

با قلم مي گويم . // - اي همزاد ، اي همراه ، // اي هم سرنوشت // هردومان حيران ِ بازي هاي دوران هاي زشت . // شعرهايم را نوشتي // دست خوش ؛ // اشكهايم را كجا خواهي نوشت ؟

نازلی

اون گريه قشنگترين لحظه ی زندگی هر انسانه

hadi

سلام .منو يادتون مياد.خيلي وقت بود نبودم.البته اگه وقتي پيدا ميشد فقط ميخوندم.تغييرات خيلي زيادي توزندگيم رخ داده.خيلي زيادتر از اون حدي كه فكر كنين.نميدونم خوبه يا بد؟؟؟؟؟اميدوارم زندگي همتون بر وفق مراد بشه.

payam

خدايی بيکار بودن آرامش ما رو بد رقم ضايع کردن...

تارا

زندگی فقط یه بهونه ست...یه بهونه واسه گذشتن...

ر ا ی ع ت ب

سلام عزیز مهربان./ ما همه زاده درديم... /// يا حق.

ghazaleh

ای بابا! پدر اين چه حرفای دپرسی ايه که ميزنی؟! زندگی خيلی هم قشنگه با همه سختی هاش! اون نوزاده هم عقلش نميرسيده که گريه ميکرده! حالا خلوت و آرامش داره ؛ درست! گردش و تفريح هم داره؟! نداره که! تازه! همش هم بايد تنهايی بکشه! اين جا حداقل چند ميليارد ادم دور و برشن!

بابک

سلام حامد جان شايد هم اشک شوق بوده ؟!

yaloosh

انگار از همون اول بهش ميگن دنيا چه خبره..

armin

خاک وچوک نوزادی که از همان روز اول از به هم خوردن آرامش و یا ترس از این دنیا می گرید. شما پزشکا بیشتر در مورد علل گریه می دونین. ولی یه چیزی بگم که خود من خیلی وقتا که می بینم چقدر کار باید انجام بدم و چقدر باید بهتر از این می بودم و نیستم می گریم. این کا رو از 5-6 سالگی یادمه که می کردم.خاک وچوک من