حرف ۴۱۹

حتی خدا نيز زن را می‌شناخت...هيچ پيامبری در طول تاريخ جامعه بشری زن نبود!

/ 42 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شهرامیفر

دکتر اگه دم دستم بودی کشته بودمت........ :D فعلا که از اول تاریخ بشری مردها حاکم بر سرنوشت جهان بودن وووووووو همیشه هم ( ببخشیدا خودت خواستی ) خرابکاری کردن;)

شهرامیفر

اگه خدا اینکارو میکرد اونوقت دنیا میشد بهشت برین بعد دیگه قیامتی و انتهای دنیایی وجود نداشت .دیگه خیلی بی مزه میشد . خدا میدونست مردا همیشه نصفه کار میکنن:ِ

s.r

قبول دارم در مردان چیزهایی هست که در زنان نیست و به عکسش ولی اینجوری استدلال کردنش کمی دور از عدالته....

پرستو

درسته هیچ پیامبری زن نبوده اما این رو هم بگید که خدا به پيغمبر مي گويد : مي داني من هستي را خلق نكردم مگر به خاطر تو مي داني تو و هستي را خلق نكردم مگر براي علي و مي داني تو و هستي و علي را خلق نكردم مگر به خاطر فاطمه . اگر فاطمه نبود هيچكدامتان را خلق نمي كردم(برای اینکه کم و کاستی در بیان حدیث پیش نیاد در اینترنت سرچ کردم و این نتیجه جستجو از سایت خبری قاصدک است) و فاطمه زن است اما وقتی حتی مردان تحصیلکرده چنین نظرات سطحی و سبک مغزانه ای راجع به زن ابراز میکنند دلیلی برای ما زنها نمیشه تا به جرات بگیم مردها همه کوته بین و سطحی و بد و غیرقابل اعتمادند؟( با عرض معذرت از مردان عالم!)

asal

بهبه حیف است بعضی بست ها برن لا تاریخ خاک بخورن دوباره نو کردیش

ایرمان

ما زنها به اندازه کافی هر روز پیامبری می کنیم دیگه خدا زحمت این یکی رو به دوش ما ننداخته!!!!ارفاق کرده بهمون!

نجمه

پدر واقعا حیف خستم خستـــــــــــــــــــــــــــــــه[نگران] واقعیت؟؟ همتون مثل همین!!![کلافه] اولا خیلی حوصله داشتمو بحث میکردم الان دیگه نا ندارم!!

فرنوش

حتما خدا دلیله دیگه ای داشته شما از کجا میدونید ؟ هیج کس نمیدونه دلیلشو [ابرو]

پرستو

درسته که عصبانی شدم اما اگه کامنت قبلی رو دوباره بخونید ایراد عقیده تون رو متوجه میشید در واقع در این کلام الهی خطاب به پیامبر ، این فکر و عقیده که زن نبودن پیامبران دلیل برتری مردانه کاملا نسخ میشه . ضمنا کمی فکر کنید ببینید مثلا بعثت آخرین پیامبر که در سرزمینی بوده که دختران رو زنده به گور میکردند و حتی پیامبر رو با وجود مرد بودن اون همه آزار دادند آیا فرستادن پیامبری زن شدنی بود؟

ریحان

اين ها نشانه هاي ضربه ديدن از يك "زن" نيست آيا ؟