استعفاء

خدا٬سلام!....
حالت چطوره؟...اميدوارم که خوب و راضی باشی....حال من هم که پرسيدن نداره٬که خودت بهتر می‌دونی...هر چند که هيچ وقت محض خالی نبودن عريضه هم حال منو نمی‌پرسی....
خدا جان٬اون بالا خوش می‌گذره؟...اگه خودت بخواهی(ان‌شاءالله)...پس چرا اين پايين از اين خوش گذشتنها خبری نيست؟
خدا جون٬خودت می‌دونی که اين پايين چه خبره؟...خودت می‌دونی چه دنيايی ساخته‌ای؟...خودت می‌دونی داری چيکار می‌کنی؟
اين پايين٬اين دنيايی که تو ساخته‌ای٬پر شده از بدی٬بدی محض...حتی خوبيها هم نسبی است....اينجا پر شده از خيانت٬بی‌وفايی٬دروغ٬عهدشکنی٬ترديد٬قتل٬غارت٬تجاوز٬ناامنی٬فقر٬جهل٬فساد٬فحشا٬غم٬گريه٬غصه٬زندان٬استبداد و فلاکت و....
اين بود دنيايی که می‌خواستی بسازی؟...اين بود دنيايی که لحظه تولدم٬فرشتگانت منو تشويق می‌کردند برم؟...اين بود آدمهايی که می‌خواستی بيافرينی؟...اين بود آدمی که موقع خلقتش به خودت می‌باليدی؟
خدا جون٬خسته‌شدم....خسته....از‌دغدغه‌ها‌خسته‌شدم.....لحظه‌ای زندگی بی‌دغدغه می‌خواهم....از همه بديها متنفرم ولی مجبورم انجام بدم....مجبورم٬تا اينکه به اين زندگی لعنتی ادامه بدم وگرنه خورده و محو می‌شم....من مجبورم خيانت کنم٬زيرآب بزنم٬دروغ بگم٬بی‌وفايی کنم٬زيرقولم بزنم٬به همه کس و همه چيز شک‌و‌ترديد داشته‌باشم٬دزدی کنم و .....
ولی خسته شدم...خسته....از زندگی تو اين دنيای لجن خسته شدم....حالم به هم می‌خوره....
خدا جون٬يا اين دنيايم را تغيير بده يا اينکه استعفايم را بپذير...من می‌خوام از اين زندگی لعنتی استعفا بدم٬ استعفايم را می‌پذيری؟

/ 18 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Dr.A.S... Leo

درود! ببينم الان اگه استعفا نامتو بدن دستت قبول ميکنی؟؟؟

Heaven Searcher

سلام.. خوبی بعد از عمری دوباره وبلاگ آپديت شد و منتظر آمدن شما هستم ... هميشه موفق باشی در مورد نوشته جديدت هم بگم که نشد... اين دنيايی که تو نوشتی ما ساختيم نه خدا !!!!!!!!

yaloosh

مطمئن باش اون بالا هم سختيهای خودش رو داره...

عقيق

سلام پدر عزيز،دنيايی که خدا ساخت زلال ،شفاف،پاک ،زيبا پر از مهر، پر از انديشه ،پر از عشق و.... اما اين دنيا روما ساختيم با طمع با خود خواهی با رزالت با ددمنشی با..........................خيلی زياره همه رو مطمئن هستم ميدونی...درد ناکه ميگن: با يه گل بهار نميشه اما، با يه گل باغ دل رنگش عوض ميشه عطر خوبی پرش ميکنه و اميد دوباره مقيم دل غمزده ميشه ،پس....تو خوب باش.....:)

payam

سلام. ممنون که سر زدی .ضمنا شما مجبور نيستيد خيانت کنيد ٬زير آب بزنيد و... حتی تو همين دنيای کثيف می شه سالم موند. اگه آدم خودش بخواد. در پناه مهر.

ahmad mobasher

سلام خدايا من در خانه محقر خويش چيزی دارم که تو در عرش کبريايی خويش نداری من همچون تويی دارم که تو نداری

ahmad mobasher

يادم رفت بگم به من سر بزن خيگول دات پرشين بلاگ

Arezou

سلام . اگر استعفاتون پذيرفته شد يک پا در ميانی هم برای اين حقير بکنيد :)

Mohammad

جداً که من هم دلم پر ميزنه برای لحظه ای زندگی بی دغدغه... از همون چيزهايی که ميگن گشتيم نبود نگرد نيست.... حسرتش را بايد تا کجا با خودمون ببريم؟