زن کتک خورده!

زن هراسان و سراسيمه وارد کلانتری می شه...با سر و صدا و گريه از شوهرش شکايت می کنه و تقاضای طلاق رو می ده....جای کتکهايی که خورده بود رو به افسر نشون می ده....پزشکی قانونی هم اونها رو ثبت می کنه...دادگاه تشکيل می شه...شوهرش همه چيز رو انکار می کنه و می گه حدود ۱۰ روزه که از همسرش اطلاعی نداره..ولی شاهدی نداره..اما زن شاهدی رو؛رو می کنه...مرد همسايه...اون شهادت می ده که اون شب شوهر اين زن؛همسرش رو با چوب از خونه اش انداخت بيرون....ديگه چيز زيادی لازم نبود....حکم طلاق صادر و مرد به ۶ ماه زندان محکوم شد...مرد از زنش جدا و يه راست راهی زندان شد در حاليکه مات و متحير بود چون او هرگز دست به روی زنش بلند نکرده بود...اما ۲ ماه بعد بود که از اين تحير بيرون آمد...بلی؛همسرش با همون مرد همسايه ازدواج کرده بود!

/ 14 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد

سلام .آه ای روزگاررررررررررررررررر...............

pania

وبلاگ خوبی دارین

عقیق

سلام٬اينجا به نظرم خانم ها هميشه محکوم وآقايون هميشه........اما خوب وبد هميشه هست ٬همه جا ٬بايد ديد قابليت انسانی کی بيشتره....همواره موفق و سربلند باشيد......آسمان را دريابيد...سهمی از آن مال شماست...ياعلی

elmira

می شه يه داستان بنويسی که آخرش يکی از دو زوج رو محکوم به کتک و مرگ و اعدام نکنی . آخه آدم از زندگی منصرف ميشه و نظرش رو جنس مخالفش عوض می شه. به خدا ما زوجهای خوشبخت زياد داريم .که نه کتک دارن و نه فرار و ازدواج مجدد!!! البته اين خوشبخت بودن يا نبودن بستگی به قلب آدمها داره .اين آقا هه اين خانومرو بايد ادب کنه !

Dr.A.S... Leo

سلام! من برگشتم ! چه حال چه خبر؟؟

پدر(نم نم)

از نظراتتان احساس لذت کردم....يه لذت شيطانی!

.......

آیا این یک جوک بود یا بازی با زخمهای دل زنان واقعا کتک خورده ؟؟؟؟

.......

اگر یک جوک بود بخندید ای جماعت ..... ولی متاسف هستم که حکایت زنان کتک خورده رو تبدیل به جوک می کنید...... همه ی جامعه در حق این زنان آزرده و زخمی مسئول هستند.

حقوق زن

داستانت کاملا دروغ بود. توی هیج کشوریف خصوصا ایران انقدر راحت زن رو طلاق نمیدن. در ضمن یک شاهد کمه ف باید 2 تا شاهد باشه.