خستگی ۳

اين مطلب هم در ادامه مطالبيه که به عنوان خستگی قرار بود توی يه نشريه چاپ بشه٬اعتراف می‌کنم در هنگام نوشتنش تحت تاثير يه فيلم بودم13.gif....:

مرد خسته بود....زنش خسته‌اش کرده بود...دعوای سختی را پشت سر گذاشته بودند....از بحث و جدل خسته بود...ديگه حوصله بحث کردن هم نداشت...هم خسته بود و هم شرمزده و هم عصبانی....شرمزده از اينکه درآمدش به قدری نبود تا نيازهای همسرش را برآورده کند و عصبانی از موضوعی که پيش اومده بود....
عصبانی از يک پيشنهاد بی‌شرمانه....پيشنهادی از رئيس شرکتی که زنش در آنجا کار می‌کرد....او به زنش پيشنهاد داده بود به ازای ماندن يک شب در کنارش بيست ميليون به او بپردازد...اين پول٬مبلغ بسيار زيادی برای آنها محسوب می‌شد...
زن به قدری ظواهر برايش ارزش داشت که وسوسه شده بود....مرد خسته بود...خسته بود از غرزدنها....خسته بود از سرکوفتها....خسته بود از جروبحثها....اما غيرتش اجازه نمی‌داد...تا اينکه آن شب به قدری زن غرولند کرد٬جروبحث کرد٬نيش و کنايه زد٬سرکوفت زد که مرد شکست....مرد خسته بود و شکست....چيزی نگفت....موافق کرد....از اتاق بيرون رفت....خسته بود....چشمانش مصمم بود....به حمام رفت....مرد خسته بود....15.gif

بابا اين از گور برگشته هم آپديت شده‌ها٬يه سر بزنين ديگه!13.gif

/ 12 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Panda

بابا تحت تاثير فيلم...!!! پيشنهاد بی شرمانه...!!! (;

bedooneesm

مشابه اينو که گفتی يه فيلم دیدم اونجا مردا با هم قرار ميزارن زناشون (هر کس به خونه ی اون يکی بره )یک شب عوض بشن... که به جنایت کشیده میشه ....یعنی واقعا در واقعیت اینجور چیزا میتونه اتفاق بیفته ؟ غیر قابل باوره بخصوص در جامعه ما!!!حتی اگر ...باز باور کردنی نيست.

bedooneesm

در ضمن هممون بايد جمع شيم اين امير خان رو بکشيم!!!

ژینوس

من داغونم فعلا چيزی نميتونم بنويسم

Mohammad

پول هم کثيفه و هم لازم. بايد خط قرمزش رو پيدا کرد. خط قرمز افراد هم با هم فرق ميکنه. ولی بايد تعريف بشه. وگرنه ... در ضمن تحت تأثير کدوم فيلم بودی؟

آرزو

تو هم همش زنا رو موجودات بی احساس غرغروی پولکی اينا جلوه بده ها!!!

afdesta

اومدم فقط عرض سلامی کرده باشم.

nasim

salam . khubi?1 sharmande ke in hame modat behet sar nazade budam. man hanuz moshkelam ba net hal nashode valy alan az yejaye dige daram barat comment mizaram, khoshalam ke bazam injam va matalebet ro ( keeeeeeeeeee khiely kheily shodeh bud ro khundam) movafagh bashi. ( doa kon moshkele man ham hal beshe ke betunam dobare benevisam)

آرويــــــــن ( رُز سيــــــــــــــــــــــــاه )

درود ... دوست خوبم و يار وبلاگم ... واقعيت جامعهء اسلاميمونو به تصوير کشيدی گوئی اينکه يکسری اب.. هنوز هستند که چشمهاشون بستست يا بهتر بگم که کور هستن...به هر حال متنت زيبا و نگران کننده بود ... در مورد سوالت من فقط ادامهء متن ۱۳ بدر و ۷ سين رو که ويرايش کرده بودم نوشتم ولی هنوز چيزی به غير از اين اضافه نکردم ...چند مطلب دارم که مرددم که کدومشون رو زودتر بنويسم... وقت خوش .. روزها به کام.. و به اميد ديدار.

fariba

راستش غيرت منم جنبيد ... بيشتر از دست مرده عصبانی شدم ٬ خب همسری که (چه مرد و چه زن ) رفيق آدم نباشه به چه درد ميخوره؟ بهتر بود بگه برای رفاه خودش زنشو فروخته وگرنه ميتونست زنه رو ولش کنه غيرتش هم تيغ تيغی نشه ...مگه نه ؟