دروغگو!

ديوانه‌وار اين داستانم رو دوست دارم07.gif...:

چوپان دوباره سراسيمه و دوان وارد ده شد و فرياد می‌زد:گرگ٬آی گرگ٬آی گرگ...ولی مردم ديگر از جايشان تکان نخوردند...عکس‌العملی نشان ندادند...چوپان نااميد شده بود...از فرط غصه و ناراحتی و خستگی به ديواری تکيه داد...به مردمی که يواش‌يواش به دورش جمع می‌شدند نگاه کرد...خواست چيزی بگويد اما ناگهان بر خود لرزيد و دستش را بر روی قلبش گذاشت و بر زمين افتاد...مردم می‌خنديدند...چيزی را که می‌ديدند باور نمی‌کردند...پزشک دهکده هم آنجا بود...با بی‌ميلی او را معاينه کرد...پس از اتمام معاينه سری به تأسف تکان داد و گفت:اين چوپان٬دروغگوی ماهری است٬استادانه خود را به مردن زده است...!

/ 20 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mohammad

سلام . اين دفعه چندمش بود که دروغ می گفت؟ تعريق سرد هم داشت؟ تنگی نفس! تهوع و استفراغ ! سرگيجه ! اينارو هم داشت؟!!!!!!!! نبضش چطوربود؟ هيستريک بود يا واقعا ام.آی کرده بود؟!!!!!!

آرزو

آبروی دکترا رو بردی!

khamol

غلط ميکنی اين غصه را دوست داری..من از اين غصه ميترسم.پسرک ۱۴سال بيشتر نداشت.حالش خوب بود.الکی رفتم بالای سرش که فقط دلداريش بدهم....به شب نرسيده سپسيس کردو مرد...به کسی نگويی اشکم درامد.

پریا

به روزم.الان با اين همه بی اعتمادی اگه يه عمرم راست گفته باشی بازم کسی باورت نمی کنه چه برسه که چوپان دروغ گو هم باشی؟!!!

پریا

نميدونم چه جوری اشتباهی آدرس ايميلم وارد شده تو url

leila

آخی . بعضيا همينجوری الکی الکی ميميرن .

ایمان

دریغ از یک زره اصالت. و عجب شاهکاری دارد این جناب!