حرف ۲۲۸

عاشق و معشوق چون دو قطعه آهن می‌مانند...دو آهن گداخته....که حتی می‌توانند بسوزانند...اما بالطبع مانند هر آهن گداخته ديگری سرد می‌شوند...چه خوب است زمانی اين دو تا آهن سرد شوند که به يکديگر چسبيده باشند...اگر بعد از چسبيدن به هم و حل شدن در هم٬سرد شوند جدا کردنشان از هم بسيار سخت است و اين چنين است که ماندگار می‌شوند....

اميد است سرانجام تمام عشقها اينگونه باشد....01.gif

/ 22 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عسل

سلام ، تقریباً بعد از 10 ماه من برگشتم ، ممنون که کلبه کوچک من و تو این مدت تنها نذاشتی، وقتی برگشتم انتظار داشتم همه جا پر از گرد و خاک باشه ، اما برخلاف آنچه تصور می کردم همه جا مرتب بود و تازگی عطر گل حرفهات همه جار ا پر کرده بود. موفق باشی دوست نادیده ام.

بهاره

سلام.فکر می کنم که دو تا آهن رو می شه به هم چسبوند.اما دو تا آدم رو نمی شه!! اگه درست نگاه کنيم می بينيم که آدم ها حتی وقتی واقعا عاشق هم هستن باز دو تا موجود جدا از همن.فقط ممکنه همو دوست داشته باشن يه به هم عادت کرده باشن يا تعلقاتی به هم داشته باشن.مگه نه؟؟(منکر عشق نمی شم.اما يک روح تو دو تا بدن رو قبول ندارم!)....به قول خودتون:بوس و بای!

elaheye mehr

چقدر زييييييييييييبا و جالب...

bedooneesm

سلام ديروز آمدم برای متن ايران يکساعتی نوشتم خودش داشت ميشد يک متن (خنده )آخرش تلفن زنگ زد کپی نکرده فرستادم چشمت روز بد نبينه ارور داد و همش پاک شد حالم حسابی گرفته شد،گذشته ها گذشته،حالا ولی متن امروزتو که خوندم جبران حال گرفتگيه دیروز شد واقعا که خیلی خیلی زیبا و درست گفتی ،اونوقته که اونا با تمام مشکلات خوشبختترین و دلشاد ترین زوج دنیا هستند .

Arezou

تشبيه قشنگی بود اما فکر کنم آدمها اينجوری نيستن مخصوصا اگر دمای عشق و محبتشون معتدل باشه اصلا اينجوريا نميچسبند . داستانهاتون را تازه از روی آرشيو ميخونم . تعريفش را زياد شنيدم:)

سرطانErF@n C@nc3r

فقير بودن جرمه منه..عاشق بودن تنها گناه...عاشقی که قدرت سوزاند ندارد....عاشقی خاموش

Mohammad

خيلی ها اعتقاد دارند که اين گداختگی ، هيچوقت سرد نميشه... يا اينکه ميگن اگه واقعی باشه ، نبايد سرد بشه ، يا ....

Alien

سلام - خوبی؟؟؟ وبلاگ قشنگی داری - به منم سر بزنی خوشحال ميشم - موفق باشی - بابای

آذرخش

مهمون که افتخار ندادند و تشريف نياوردند!!!!!!!! ؛) خدايئش اون ديگه از اون حرفا بود!! حالا عروسيش نبوديم بقيه قضايا رو که بی خبر نبوديم... همکلاسی ما بيد آآآآآآآآ در اصل..

shabedeltangi

بابا زيبا نويس ... چطورايی پدر ؟