حرف ۲۱۱

اين داستانها را با تمام عشقی که به خدا دارم٬با تمام احساسات مذهبی‌ام نوشته‌ام٬هر چند می‌دانم که ناچيز و نارساست....خدايا متشکرم که قدرت نوشتن را به من بخشيدی...وقتی می‌نويسم خالی می‌شوم...دلم صاف می‌شود...نوشتن اين سه مطلب سه‌گانه برايم چونان يک احساس وظيفه و ماموريت بود...شکر که تمام شد و اين بار از روی دوشم برداشته شد...خدايا من بس گناهکارم...گناهانم را ببخش و مرا از مجازات معاف بدار....آمين!

/ 16 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
zendOOOOOOOOOOOOOOOOOni

سلام واقعا نوشته هات قشنگ بود ....... خيلی خوب ...فقط همين .

پیام

سلام.چه ترکيبه جالبی احساس مذهبی چيه؟حالا داستانات رو هم می خونم نظرم رو بهت ميگم .

پیام

خوب نوشتت رو هم خوندم می دونی من باهاش يک اشکال دارم و اون اينکه چون دليل مرگ رو نميدونيم ميگيم حکمت خدا .آخه چه حکمتی پشت مرگ مثلا ۴۰ تا کودک حافظ قرآن تو دزفول ۲-۳ سال پيش بود؟به نظر من خدا به انسان اختيار داده که اونجوری که خود انسان می خواد زندگی کنه بعد از انسان حساب پس ميگيره و خدا در مسايل طبيعی مثل مرگ دخالت نميکنه که به حکمتی کسی رو بکشه.ميدونی چه حکمتی هست که زلزله تو بم مياد ۴۰ هزار نفر ميميرن تو آمريکا مياد ۲ نفر ميميرن ؟به نظر تو اين امتحان الهی است ؟خدا به آدم عقل داده تا از خودش حفاظت کنه اگه نتونست که نبايد بندازه تقصير خدا.

Panda

ما از شيطان هم گناهکار تر هستیم...!!!

leila

چرا خدا رو هيمشه يک مامور مجازات معرفی می کنيم ؟؟

paria

کجا ميخوای بری؟

eshghkade

من هميشه از نوشته هاتون لذت ميبرم..منظورتون از تموم شدن رو نفهميدم..؟؟؟يعنی ميخواين ديگه ننويسيد؟؟؟ من هم ممنونم از خدای بزرگ که اين همه نعمت رو به ما داد و افسوس ميخورم که شاکرش نيستم..شاد و موفق باشی

Arezou

سلام . داستانهای بعدی را سر فرصت خواهم خوند تا بتونم قضاوت کنم . اتفاق خاصی هم نيفتاده فقط کمی مشغوليت بيشتر شده ... خوش باشيد

Mohammad

داستانهاتون رو با سر صبر خواهم خوند.

Mohammad

به عشقت به خدا ، به تمام احساس مذهبيت ، به حس قدرشناسيت از خدا ... و به اون شناختی که از خدا داری ، هم تبريک ميگم و هم غبطه ميخورم. ... موفق باشی.